Opublikowany: 14 lutego 2018
Zapraszamy do udziału w zimowych turniejach Piłki Nożnej dla roczników 2006 - 2012
Turnieje odbywać się będą na stadionie Olimpijskim, na boiskach ze sztuczną nawierzchnią pod balonem, we Wrocławiu.
W każdej kategorii weźmie udział od 10 do 25 zespołów, każda drużyna rozegra ok 84 minut..
Mecze odbywają się systemem
rocznik 2012 - 0+4 (w drużynie 10 zawodników + trener).
roczniki 2010 i 2011 - 1+4 (w drużynie 10 zawodników + trener).
roczniki 2005-2009 1+5 (w drużynie 10 zawodników + trener).
Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal.
Drużyny z miejsc 1-3 otrzymają puchary, a najbardziej wyróżniający się zawodnicy z każdej drużyny - statuetki.
Obiady dla zawodników i trenerów w cenie.
Wpisowe 350 zł / drużynę
ZAPISY - turnieje.game@gmail.com ; tel 604 166 953
.
rocznik 2009 godz 08:30 - 13:30 - 2009 - harmonogram.pdf
rocznik 2011 godz 14:00 - 18:30 - 2011 - harmonogram.pdf
rocznik 2007 godz 14:00 - 18:30 - 2007 - harmonogram.pdf
rocznik 2006 godz 08:30 - 13:30 - 2006 - harmonogram.pdf
rocznik 2012 godz 14:00 - 18:30 - 2012 - harmonogram.pdf
rocznik 2008 godz 14:00 - 18:30 - 2008 - harmonogram.pdf
zgłoszone drużyny - Start Namysłów czerwoni, Start Namysłów czarni, AMKS Pogoń Oleśnica, AP Reissa Kępno, Spartan Wrocław, Siódemka Bielawa, AP Reissa Kalisz, Bumerang Wrocław, Parasol Wrocław, Ślęza Wrocław, Game Sport, AP Wratislavia,
zgłoszone drużyny - Bumerang Wrocław, AP Wrataislavia, Energetyk Siechnice, KS Masters Brzeg, Start Namysłów, Śląsk Wrocław SA, BKS Bolesławiec,
zgłoszone drużyny - Orliki Gmina Miękinia, AP Chojnink 1, AP Chojnik 2, AP Wratislavia, Łużyce Lubań,
zgłoszone drużyny - KP Las Puszczykowo, Piast Żmigród, Nysa Kłodzko, Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2, KS Oława,
zgłoszone drużyny - Parasol Wrocław 1, KP Las Puszczykowo, Karkonosze Jelenia Góra, Rawia Rawicz, Górnik NM Wałbrzych, Parasol Wrocław 2, Parasol Wrocław 3, Arkonia Szczecin, Spiders Krapkowice, Odra Wrocław,
zgłoszone drużyny - Bumerang Wrocław, Footland Wrocław, FC Wrocław Academy, Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2, Śląsk Wrocław SA,
zgłoszone drużyny - AP Reissa Poznań 1, AP Reissa Poznań 2, AP Reissa Kalisz, Start Namysłów czerwoni, Start Namysłów czarni, AP Reissa Kępno, Bumerang Wrocław, AT Krotoszyn 1, AT Krotoszyn 2, Game Sport,
zgłoszone drużyny - Bumerang Wrocław, AP Wratislavia, FC Wrocław Academy, Game Sport,
zgłoszone drużyny - KS Oława,
zgłoszone drużyny - Talent 2012 Bolesławiec, Olimpia Żerniki Wrocławskie, Bumerang Wrocław, GOKiS Kąty Wrocławskie, Łódzka Akademia Futbolu, FA Bogatynia, KS Masters Brzeg, Unia Wrocław,
zgłoszone drużyny - AP Wratislavia, Gool Wołów, Game Sport, Energetyk Siechnice, Bumerang Wrocław,
zgłoszone drużyny -
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TRENINGACH INDYWIDUALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ MISTRZA ŚWIATA, EUROPY I POLSKI PAWŁA SKÓRĘ