Opublikowany: 5 czerwca 2020
Zapraszamy do udziału w turnieju Piłki Nożnej dla roczników od 2010 do 2014
a także turnieju dla zespołów przygotowujących się do przyszłego sezonu
w kategoriach młodzik, trampkarz i Junior Mł.
Turniej odbywać się będzie na stadionie Oławka przy ul. Na Niskich łąkach 8
na dwóch pełnowymiarowych boiskach ze sztuczną nawierzchnią.
Każdy uczestnik turnieju otrzyma pamiątkowy medal.
Drużyny z miejsc 1-3 otrzymają puchary.
Najbardziej wyróżniający się zawodnicy - statuetki.
Wpisowe 200 zł / drużynę (2010, 2011, 2012, 2013 i 2014)
Wpisowe 300 zł/drużynę (Młodzik, Trampkarz i Junior Mł.)
ZAPISY - turnieje.game@gmail.com ; tel 604 166 953
Regulamin > regulamin - Turniej GAME CUP Wrocław.pdf
Zasady bezpieczeństwa > Zasady.pdf
Lista zawodników > Lista.pdf
Oświadczenie opiekuna > Oświadczenie.pdf
13.06.2020 godz. 09.00-14.00 zawodnicy z rocznika 2010 (10 zawodników + 2 opiekunów)
System 1+6, auty nogą podaniem, bramkarz wprowadza ręką, mecz 14 minut, wpisowe 200 zł, 120 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2, Gool Wołów, Łużyce Lubań, Gryf Świdnica, Ślęza Wrocław, Parasol Wrocław 3,
13.06.2020 godz. 09.00-16.00 zawodnicy z roczników 2004/05 (15 zawodników + 2 opiekunów), 180 min gry.
System 11 x 11, mecz 40 minut, wpisowe 300 zł
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław, Concordia Knurów, Gryf Świdnica, FC Wrocław,
14.06.2020 godz. 09.00-14.00 zawodnicy z rocznika 2011 (10 zawodników + 2 opiekunów)
System 1+6, auty nogą podaniem, bramkarz wprowadza ręką, mecz 2x10 minut, wpisowe 200 zł, 100 min gry.
Zapisane drużyny: AP Bumerang Wrocław, Game Wrocław, FC Wrocław, Olympic Wrocław, Łużyce Lubań, Juventus Wrocław
14.06.2020 godz. 09:00-15.30 zawodnicy z rocznika 2008/09 (15 zawodników + 2 opiekunów)
System 9x9, mecz 35 minut, wpisowe 300 zł, 140 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2, AP Champions Oława, WKS Śląsk Wrocław, AMP Bolesławiec,
14.06.2020 godz. 14:30-19.00 zawodnicy z rocznika 2008/09 (15 zawodników + 2 opiekunów)
> młodzik - harmonogram 2 tura.pdf
System 9x9, mecz 35 minut, wpisowe 300 zł, 140 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław 2010, AP Gool Wołów, Game Wrocław,
20.06.2020 godz. 09.00-14.00 zawodnicy z rocznika 2011 (8 zawodników + 1 opiekun)
System 1+6, auty nogą podaniem, bramkarz wprowadza ręką, mecz 14 minut, wpisowe 200 zł, 112 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław, Promień Żary, MKS Siechnice, Siódemka Bielawa,
20.06.2020 godz. 16.00-19.00 zawodnicy z rocznika 2013 (8 zawodników + 1 opiekun)
System 1+4, auty wprowadzane, bramkarz wprowadza ręką, mecz 13 minut, wpisowe 200 zł, 104 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław, AP Namysłów, Bumerang Wrocław, WKS Śląsk Wrocław,
20.06.2020 godz. 09.00-16.00 zawodnicy z roczników 2006/07 (15 zawodników + 1 opiekun)
System 11x11, mecz 40 minut, wpisowe 300 zł, 160 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław, Olimpia Żerniki, Olympic Wrocław, AT Krotoszyn,
21.06.2020 godz. 09.00-14.00 zawodnicy z rocznika 2010 (8 zawodników + 1 opiekun)
System 1+6, auty nogą podaniem, bramkarz wprowadza ręką, mecz 14 minut, wpisowe 200 zł, 112 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław, Olympic Wrocław, AMP Bolesławiec, Siódemka Bielawa,
21.06.2020 godz. 14.30-19.00 zawodnicy z rocznika 2012 (8 zawodników + 1 opiekun)
System 1+4, auty wprowadzane, bramkarz wprowadza ręką, mecz 13 minut, wpisowe 200 zł, 104 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław 1, Parasol Wrocław 2, AP Gool Wołów, AS Kiełczów,
21.06.2020 godz. 09:00-14:00 zawodnicy z rocznika 2014 (8 zawodników + 1 opiekun)
System 1+4, mecz 12 minut, wpisowe 200 zł, 96 min gry.
Zapisane drużyny: Parasol Wrocław, Bumerang Wrocław, Football Stars,
ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TRENINGACH INDYWIDUALNYCH PROWADZONYCH PRZEZ MISTRZA ŚWIATA, EUROPY I POLSKI PAWŁA SKÓRĘ